Strona główna EIP Jak działamy ?

Jakość obsługi Klienta

Usługi księgowe adresujemy przede wszystkim do małych i średnich firm, które cenią sobie profesjonalne usługi doradcze w zakresie finansów i obsługi księgowej. Nasza oferta jest atrakcyjna szczególnie dla podmiotów, które z racji realizowanych działań biznesowych wymagają w pełni profesjonalnej obsługi finansowo-księgowej, ale ich wielkość nie uzasadnia zatrudniania wykwalifikowanych kadr. Przesunięcie ciężaru tej obsługi na zewnętrzne biuro księgowe jest więc rozwiązaniem efektywnym biznesowo.

 

W naszych działaniach szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi Klienta, zależy nam bowiem na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi kontrahentami. Współpracę w zakresie obsługi finansowo-księgowej z podmiotem gospodarczym rozpoczynamy od precyzyjnego zdefiniowania zakresu obsługi, który zostaje potwierdzony w umowie o współpracy z Klientem. Wspólnie ustalamy zasady wymiany informacji oraz dokumentacji, określamy procedury komunikacji, harmonogramy prac oraz wzory formularzy i dokumentów. Kolejnym etapem jest przejęcie przez EIP Finanse pełnej obsługi finansowo-księgowej podmiotu gospodarczego.

 

Cenimy czas naszych Klientów, staramy się więc ograniczyć jego kontakty z wszelkimi urzędami do niezbędnego minimum. Wszystkie nasze działania realizujemy zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi oraz wymogami formalnymi.